تیک فیلم

دانلود انیمیشن امین و اکوان

دانلود انیمیشن امین و اکوان

دانلود انیمیشن امین و اکوان

دانلود انیمیشن امین و اکوان

✅ به دستور کمیته مصادیق مجرمانه تمامی لینک های دانلود رایگان از سطح اینترنت حذف شده اند

✅ این نسخه ها بالاترین کیفیت ارائه شده و FULL HD هستند.

✅ هر یک از فایل ها بر روی سرورهای داخل و خارج از ایران و با بالاترین سرعت اینترنت شما در دسترستان قرار خواهد گرفت.

✅ این فایل ها توسط شرکت پخش کننده فیلم، آپلود و در اختیار شما قرار گرفته اند و تمامی مبالغ پرداختی مستقیما به حساب تولید کننده واریز می گردد.

✅ بر طبق اعلام تولید کنندگان آثار شبکه نمایش خانگی هر فایل دانلود شده برای استفاده توسط یک خانواده در نظر گرفته شده است لذا حتی المقدور از انتشار فایل خریداری شده برای سایرین خودداری نمایید.

?  چنانچه نیاز به راهنمایی دارید، تیم پشتیبانی در خدمت شماست. راه های پشتیبانی: آیدی تلگرام: @uproadsupport . ایمیل: info@uproad.ir

نقد و بررسی انیمیشن امین و اکوان

امین و اکوان حضورهای بین‌المللی خوبی داشته و تاکنون جدا از بازار جشنواره کن سال گذشته، در جشنواره‌هایی چون جشنواره جونیور فست جمهوری چک و یا جشنواره هانوی کشور ویتنام حضور پیدا کرده و مورد استقبال داوران نیز قرار گرفته است. این انیمیشن به زودی قرار است به جشنواره انیمیشن کلکته کشور هند هم برسد و به نظر می‌رسد با وجود فضای ایرانی و سنتی آن، داستان اقتصادی و کسب و کارانه آن توانسته مخاطبان بین المللی را نیز به سمت خود بکشد. با این وجود اکران انیمیشن امین و اکوان در کشور ما چندان حال خوبی ندارد. انیمیشن امین و اکوان بیش از یک هفته فقط در شهرستان‌های ایران اکران بود و اکران پایتخت و یا شهرهای بزرگی چون مشهد و اصفهان را نداشت. سپس بعد از اکران این اثر در برخی مراکز استان‌ها، اکران آن به تهران هم رسیده و حالا در یکی دو سینمای محدود پایتخت در تک سانس‌هایی رنگ اکران را به خود می‌بیند. سالن کوچکی که من این اثر را در آن دیدم از جمعیت والدین و فرزندانشان پر شده بود و عده‌ای هم بیرون از سالن بدون صندلی ماندند، این نشان از اهمیت و توجه خانواده‌ها به آثار ایرانی و بومی می‌دهد و البته نشان از بی‌توجهی سینماها و کاسبین این صنعت که به این گونه آثار اقبال خوبی نشان نمی‌دهند.

درباره انیمیشن امین و اکوان

هدف کلی طرح:
طرح در مورد کسب وکار است و تقابل بین رعایت انصاف و مردم داری در مقابل حسادت، طمع وکینه توزی است.
تلاش شده تا در بطن محتوا به این نکته اشاره شود که مهارت در یک حرفه شرط لازم است ولی کافی نیست و تکمیل کننده مهارت در حرفه؛ را ستگویی, ارتباط درست برقرار کردن با مشتری, بکارگیری هوش و خلاقیت در حرفه, رعایت انصاف و کسب اعتبار شغلی است.
محتوای برنامه با روشهای اصولی کسب وکار مطابقت دارد و مطمئنا در نگرش کودک و نوجوان نسبت به راه ورسم درست  در برخورد شغلی تاثیر گذار خواهد بود..
ساختارفیلمنامه:
داستان با نگاهی به یکی از داستانهای هزار ویک شب و همچنین اقتباس یکی از داستانهای مرحوم مهدی آذر یزدی، به نام مرد و نامرد است که در پرداخت فیلمنامه ، به روز شده و تلفیقی از امروز و دیروز است.  فضای کار کاملا ایرانی است. ساختار کلی به زبان طنز و همراه با قطعات موزیکال میباشد.
خلاصه داستان:
دومرد جوان ( امین و اکوان) یکی آرایشگر و دیگری رنگرز که هردو در حرفه خود استاد هستند, با کشتی به شهری می روند که از نظر جغرافیایی پرت و از نظر صنعت و پیشه محدود است بنابراین بازار خوبی برای کار دارد. هر دو تصمیم دارند زندگی جدیدی را شروع کنند.
امین با درستی و مردم داری و با رعایت ا نصاف آغاز می کند و با تلاش پیگیر موفق می شود بازار تولید وپخش صابون را دردست بگیرد.  با پسرکی به نام فربد آشنا می شودکه درپیشبرد داستان او را همراهی می کند. با فیروزه (مادر فربد) ازدواج می کند و دکان عطاری که میراث پدرفربد است را دوباره راه اندزی می کند. خانواده سه نفره کوچکشان با پشتکار موفق به کسب اعتباربین مردم و دربار حاکم شهر می شوند.
اکوان در بازار مناسب شغلش به درآمد و شهرت خوبی دست می یابد و بخاطر توانایی که در زد و بند و چرب زبانی دارد ، زودتر به نتیجه می رسد. ولی از آنجا که به هیچ چیز قانع نیست و رقابت همراه باحسادت را پیش می گیرد. با فریبرز تاجر که او هم فردی سودجو و منفعت طلب است و  بازار پخش صابون را به امین باخته است همدست می شود و به  کمک او ، برای تخریب وجه امین،  پیش روی حاکم، برای جان حاکم نقشه ای شوم می چیند ولی در نهایت خودش در دسیسه ها و رفتار نا بکارانه ای که برای سود بیشتر و از میدان بدر کردن امین بکار می برد، گرفتار می شود و به دام می افتد.
اطلاعات تکنیکی:
76 دقیقه سینمایی ، زبان فارسی 1395
195 دقیقه مجموعه تلویزیونی، 15 قسمت 13 دقیقه ای،
فورمت نمایش: HD,DVD,Blu-ray,Full HD-16:9 امکان تهیه خروجی با هرفرمت مورد نیاز
تهیه کنندگان:
زحل رضوی- مهدی صفارپور
تهیه شده در کلبه انیمیشن راورا       
نویسنده و کارگردان: زحل رضوی

عناوین مشابه Similar Posts

دیدگاه ها تعداد دیگاه ها : 0