تیک فیلم

دانلود رایگان فیلم هت تریک

دانلود فیلم هت تریک با کیفیت عالی

دانلود فیلم ایرانی هت تریک با لینک مستقیم و کم حجم

دانلود فیلم هت تریک

نقد و بررسی فیلم هت تریک

موجود نیست

اخبار و حواشی فیلم هت تریک

فیلم «هت تریک» ساخته‌ی رامتین لوافی است. این فیلم که مجید مطلبی را در مقام تهیه کننده دارد، برای اولین بار در سی و ششمین دوره از جشنواره جهانی فیلم فجر به نمایش درآمد. «هت تریک» در این جشنواره موفق به کسب جایزه بهترین فیلمنامه برای رامتین لوافی و سیمرغ سیمین بهترین بازیگر زن برای ماهور الوند شد. این اثر مدتی پیش نیز در جشنواره فیلم شانگهای به نمایش در آمد.

در میان بازیگران فیلم سینمایی «هت تریک»، امیر جدیدی با بازی در فیلم «آفریقا» ساخته هومن سیدی به سینما وارد شد و پس از آن با بازی در فیلم «سیزده» دیپلم افتخار بهترین بازیگری را به خانه برد. این بازیگر همچنین در فیلم‌هایی مانند «رخ دیوانه»، «من»، «اژدها وارد می‌شود!» و «عرق سرد» حضور داشته است. این بازیگر همچنین قرار است در نقش جهان پهلوان تختی جلوی دوربین برود. جدیدی اکنون فیلم سینمایی «تنگه ابوقریب» را روی پرده دارد. ماهور الوند، دیگر بازیگر «هت تریک» کار خود را در سینما با فیلم «دختر» ساخته رضا میرکریمی آغاز کرد و پس از آن در فیلم‌های «ملی و راه‌های نرفته‌اش» و «چهار راه استانبول» به ایفای نقش پرداخت. یادآوری می‌شود که ماهور الوند برای بازی در فیلم «هت تریک» جایزه بهترین بازیگر زن سی و ششمین جشنواره بین المللی فجر را دریافت کرد.

جوایز و افتخارات فیلم هت تریک

سی و ششمین جشنواره فیلم فجر

جایزه بهترین بازیگر زن برای ماهور الوند بازیگر فیلم «هت تریک» محصول ایران

جایزه بهترین فیلمنامه برای رامتین لوافی برای فیلم «هت تریک» محصول ایران

در فیلم هت تریک بازیگرانی مانند ماهور الوند، امیر جدیدی، پریناز ایزدیار و صابر ابر نقش‌آفرینی کرده‌اند. رامتین لوافی اولین فیلم بلند خود را با نام «آرام باش و تا هفت بشمار» جلوی دوربین برد. این فیلم که در عرصه بین‌الملل موفق عمل کرد، حدودا به پنجاه جشنواره مختلف دعوت شد و جایزه‌هایی مانند جایزه بهترین فیلم جشنواره وایادولید در سال ۲۰۰۹، بهترین فیلم جشنواره رم مستقل و استعداد تازه سینمای آسیا از جشنواره شانگهای را دریافت کرد. او همچنین فیلم «برلین منفی هفت» را نیز ساخته است. این فیلم نیز در جشنواره فجر حضور موفقیت آمیزی داشت.

عکس ها و تصاویر فیلم هت تریک

فیلم هت تریک

تصاویر فیلم هت تریک

تصاویر فیلم هت تریک

عناوین مشابه Similar Posts

دیدگاه ها تعداد دیگاه ها : 0