دانلود سریال دومینو

دانلود سریال ایرانی دومینو

دانلود سریال دومینو با کیفیت عالی

دانلود سریال دومینو

لینک های دانلود سریال دومینو
دانلود سریال دومینو قسمت 10 دانلود سریال دومینو قسمت 10
دانلود سریال دومینو قسمت 9 دانلود سریال دومینو قسمت 9
دانلود سریال دومینو قسمت 8 دانلود سریال دومینو قسمت 8
دانلود سریال دومینو قسمت 7 دانلود سریال دومینو قسمت 7
دانلود سریال دومینو قسمت 6 دانلود سریال دومینو قسمت 6
دانلود سریال دومینو قسمت 5 دانلود سریال دومینو قسمت 5
دانلود سریال دومینو قسمت 4 دانلود سریال دومینو قسمت 4
دانلود سریال دومینو قسمت 3 دانلود سریال دومینو قسمت 3
دانلود سریال دومینو قسمت 2 دانلود سریال دومینو قسمت 2

رمز فایل:UMVL6VQWP7JB863L

دانلود سریال دومینو قسمت 1 دانلود سریال دومینو قسمت 1

رمز فایل:QCPNBXUWYDZVEHSR

زمان پخش سریال دومینو

موجود نیست

درباره سریال دومینو

وب سری دومینو (Domino) یک مجموعه اینترنتی کوتاه ۱۰ قسمتی دلهره‌آور به کارگردانی سیدمحمدصادق لواسانی و تهیه‌کنندگی عمار سبحانی است که از پنجم دی‌ امسال در سایت دوستی ها منتشر شد. این سریال فقط به صورت اینترنت توزیع میشود و نسخه فیزیکی DVD ندارد. نسخه اصلی این سریال دیدنی و جذاب را میتوانید با کیفیت عالی و مصرف اینترنت نیم بها از وب سایت تیک فیلم دانلود کنید.

کامنت های تایید شده : یک عدد

  • داستانی در این دو قسمت وجود ندارد. محمد صادق لواسانی به عنوان نویسنده و کارگردان (این روزها همه نویسنده و کارگردان شده‌اند) سریالی ساخته که هر قسمت (بدونِ احتساب تیتراژ اول و آخر) به سختی به پنج دقیقه می‌رسد؛ نمی‌دانم با چه رویی در قسمت دوم «آنچه گذشت» را در ابتدای سریال‌شان قرار داده‌اند. این زمانِ کم و نحوه ارائه، اولین توهین به مخاطبان است.

    این سریال حتی از بدترین کارهای کوتاه هم بدتر است. نه خبری از شروع خوب و حساس‌برانگیزی هست و نه خبری از قصه‌ای مهم. باز هم مراسم عروسی، باز هم پیامکِ یک مزاحم به عروس (درست مثل سریالِ دل) و باز هم شک و تردیدِ زن و شوهرها به یکدیگر.

    کپشنِ ابتدایی سریال واقعا مضحک به نظر می‌رسد وقتی از اتفاقاتِ واقعی حرف می‌زند. در جهان امروز واقعیات مهم و عمیقی رخ داده است و در کنارش، واقعیات مبتذل و سطحی هم کم نیست. محمد صادق لواسانی دقیقا دست روی واقعیات دسته‌ی دوم گذاشته و ظاهرا کارش را خیلی مهم تصور کرده است. همه‌ی واقعیاتی که سریال‌سازان ما را به خود درگیر کرده، دختر-پسر بازی‌های دهه‌ی هفتاد است و باید از این عقب‌گردِ خودشان شرمنده و خجالت‌زده باشند.

    دیالوگ‌های بد و لوس‌بازی‌های تکرار شده سر تا تهِ این ده دقیقه را پر کرده است. پوسترِ این سریال به طور مجزا، کلیشه‌ای تهوع آور است. وجود سریال‌های بسیار سطحی و گاها سخیف در شبکه خانگی (متوسط‌های قابل دیدنش این ‌روزها کم‌تر شده‌اند)، صداو سیما و حتی سینما (که تولید کننده امثال مطرب‌ها و هزارپاها شده‌اند)، باعث شده عده‌ای به ساخت سریال‌ها و فیلم‌هایی شبیه به آنها در لولِ پایین‌تر رو بیاورند؛ یعنی کپی از کپی. سطحی در سطحی، بد در بد. جوانی پیش خودش می‌گوید وقتی منوچهر هادی دل می‌سازد و رکورد بازدید می‌شِکند، چرا من نسازم. اسمش را بجای رستا، روزا و بجای مهران، کامران می‌گذارم.

    با ندیدنِ این سریالِ دمِ دستی از توهین به خودتان جلوگیری کنید و به بازی دومینوی «نابلدها» و «بی‌مسئله‌ها» خاتمه دهید.

نظرات شما پس از بررسی و تایید مدیر نمایش داده می شود.