سایت تیک فیلم تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد، ثبت شده در ستـاد سـاماندهـی پایگاه های اینترنتی
هزارتو
هم گناه
مطرب

دانلود سریال Game of Thrones فصل ۸ هشتم دوبله فارسی

دانلود سریال خارجی Game of Thrones فصل 8 هشتم دوبله فارسی

دانلود سریال Game of Thrones فصل 8 هشتم

قسمت 5 اضافه شد
دانلود سریال Game of Thrones فصل 8 هشتم

9 اتفاق قطعی در فصل هشتم بازی تاج و تخت

هشدار: متن شامل بخش هایی از داستان فصل هفت و پیشبینی هایی درباره فصل هشت سریال بازی تاج و تخت است‌.

 

ما هم اکنون در بدترین زمان سال به سر میبریم؛ طولانی ترین زمان تا بازگشت بازی تاج و تخت به زندگی های خالی از اژدهای ما!

 

اگر شما تمامی مطالبی که من برای بازی تاج و تخت نوشته ام را خوانده باشید؛ دو چیز را خواهید دانست. اول آنکه من یک شخص تنهای ناامید هستم که غرق شخصیت ها و داستان های تخیلی تلویزیونی هستم. دوم آنکه من عاشق درست کردن پیشبینی های بیهوده درباره اینکه شخصیت های داستان چه کاری انجام خواهند داد، هستم.

 

من این کار را پیش از قسمت پایانی فصل هفتم نیز انجام دادم و 5٫5 از 9 پیشبینی من درست از آب در آمد. یعنی 61 درصد موفقیت در این کار.

 

به هر حال، در تلاش برای دفع نوای ناامیدکننده ای که میگوید فصل هفتم به پایان رسیده است، من کلی پیشبینی برای فصل هشتم کرده ام؛ و ضمانت نمیکنم که همه آنها درست از آب در خواهند آمد ولی یک چیز را به شما قول میدهم و آن این است که شانس زیادی برای درست بودن تعدادی از آنها وجود دارد!

 

مقاله مرتبط: خالق بازی تاج و تخت از مرگی عظیم صحبت می‌کند !

 

از آدمکشی های زیرکانه تا ماجراجویی با اژدها… این شما و این هم تعدادی از پیشبینی ها

 

1. تیون جانش را برای نجات یارا فدا خواهد کرد

game of thrones season 8 – فصل هشتم بازی تاج و تخت 

چند وقت پیش در سایت رددیت پستی را خواندم که درباره این بحث میکرد که تیون در اصل خدای غرق شده است! او پیش از فصل هفتم در آب دریا غسل داده شد و مبارزه او در قسمت پایانی فصل هفت نشان داد که او اساسا غیر قابل شکست است.

 

خب حالا چه چیزی از شخصیت او برای فصل بعد باقی مانده؟ میتوان گفت احتمال اینکه او در نهایت به یک رستگاری بزرگ برسد، وجود دارد. آخرین باری که ما تیون را دیدیم، در حال آماده شدن برای نجات یارا بود و به نظر میرسد که او شانس زیادی برای موفقیت دارد. او شاید مجبور شود که عمویش را بکشد و شاید خودش در این راه کشته شود ولی من فکر میکنم که در آخر تیون خودش را رها میکند پیش از این که دریا او را بطلبد.

 

2. این بار Cleganebowl اتفاق خواهد افتاد

game of thrones season 8 – فصل هشتم بازی تاج و تخت 

من سه بار تا کنون مبارزه بین برادران کلگین را در فصل های شش و هفت بازی تاج و تخت پیشبینی کرده‌ام که هیچکدام اتفاق نیفتادند و اکنون برای بار چهارم نیز اینکار را میکنم؛ ولی این بار بدون هیچ شک و شبه ای. بعد از ملاقات سگ شکاری با برادرش در قسمت آخر فصل هفت، من کاملا مطمئنم که در فصل هشت شاهد Cleganebowl و مبارزه این دو برادر خواهیم بود. آیا این تنها راه پایان دادن داستان آنها خواهد بود؟

 

3. آریا، میلساندر را خواهد کشت…

game of thrones season 8 – فصل هشتم بازی تاج و تخت 

حال که ترتیب لیتل فینگر داده شده؛ آریا دارد به گونه‌ای در وینترفل تلف میشود و نیاز دارد که هر چه سریعتر کار کردن روی فهرستش را ادامه دهد. و اکنون که ما میدانیم سرسی واقعا دارد حماقت می‌کند و می‌خواهد که دنریس را دور بزند؛ منظقی به نظر می‌رسد که آریا به فرم آدمکش بودنش برگردد. اگر قرار بود که شرط ببندم، میگفتم که او در ابتدای فصل هشت دوباره به سمت جنوب می‌رود تا ملکه به را قتل برساند.

 

مساله این است که سرسی تنها کسی نیست که در فهرست آریا است. زمانی، ملیساندر نیز در فهرست او بود. اگر آن حرفی ملکه سرخ به واریس گفت که او در وستروس میمیرد درست باشد؛ بدین معناست که ملکه سرخ در فصل هشت کشته خواهد شد. اگر آریا متوجه شود که او در وستروس است، آیا او کسی خواهد بود که ملیساندر را میکشد؟

 

4. … و شاید سرسی

game of thrones season 8 – فصل هشتم بازی تاج و تخت 

من نمیتوانم در این باره نظر قطعی بدهم. از طرفی پیشگویی مگی قورباغه ای (که تا کنون تمامی پیشگویی هایش درست از آب درآمده است.) میگوید که جیمی یا تیریون، سرسی را خواهند کشت. از طرف دیگر؛ نظریه‌ای هست که آریا کسی است که سرسی را می‌کشد در حالی که خود را به یک لنیستر تغییر قیافه داده است.

 

حال که جیمی به سوی استارک ها می‌رود؛ آیا آریا می‌تواند که صورت او (یا تیریون) را برای نزدیک شدن به سرسی بردارد؟ اینگونه می‌توان گفت که پیشگویی تقریبا محقق خواهد شد؛ و البته این نتیجه راخواهد داد که آریا یک آدمکش درجه یک است!

 

5. دنریس از جان اسنو حامله خواهد شد

 

در قسمت ششم، دنریس به جان گفت: اژدهایان تنها فرزندان من هستند؛ تنها فرزندانی که خواهم داشت.

 

حال که در دنیای بازی تاج وتخت هیچ دیالوگی اتفاقی نیست؛ به اضافه اینکه ما سخن تیریون به دنریس درباره اهمیت جانشینش را دیدیدم؛ به نظر میرسد که سازندگان سریال به نکته ای اشاره دارند.

 

دنریس در فصل آخر متوجه می‌شود که حامله است (که این موضوع ضمانت کننده ادامه نسل و خون تارگرین هاست). به نظر میرسد که این موضوع احتمال بالایی دارد.

 

6. نبرد پایانی در وینترفل رخ خواهد داد

game of thrones season 8 – فصل هشتم بازی تاج و تخت 

وینترفل جایی است که همه چیز شروع شد. و به نظر میرسد که مکان مناسبی برای پایان دادن همه چیز نیز هست. از لحاظ منطقی نیز درست به نظر می‌رسد. وایت واکر ها بعد از عبور از دیوار به جایی برای جمع شدن نیاز دارند؛ و وینترفل اولین قلعه بزرگی است که در مسیر آنها به سمت جنوب قرار دارد.

 

همچنین جایی است که بسیار از شخصیت های اصلی قرار است که در آن جمع شوند و یکدیگر را ببینند؛ مکانی مناسب برای آخرین توقف.

 

7. جان اسنو اژدها سوار خواهد شد …

 این یکی اجتناب ناپذیر به نظر میرسد. پیشگویی ای که دنریس در خانه نامیرایان دریافت کرد؛ سخن از یک اژدها با سه سر می‌دهد. هم اکنون ما دنریس را سوار بر یک اژدها و شاه شب را بر یک اژدهای دیگر داریم؛ کدام تارگرینِ مخفیِ رام کننده اژدهای دیگری به غیر از جان داریم که به نظر می‌رسد که سومی را خوهد راند؟

 

مقاله مرتبط: به دنیای بازی تاج و تخت قدم بگذارید !

 

8. … و خواهد مرد

game of thrones season 8 – فصل هشتم بازی تاج و تخت 

در اینجا اتفاقاتی که برای جان در فصل آخر بازی تاج و تخت خواهد افتاد را بررسی می‌کنیم.

 

8.1 او به همراه معشوقه تازه پیدا شده‌اش به وینترفل می‌رود تا به وسیله برن متوجه شود که او عمه اش است!

 

8.2 . جان با سانسا و سایر شمالی ها بر سر زانو زدنش در برابر دنریس مشاجره و دعوا خواهد کرد.

 

8.3 . این موضوع، به همراه اینکه آن دو با یکدیگر فامیل اند، بر رابطه آنها فشار و تنش زیادی وارد می‌کند.

 

8.4 . در نبرد پایانی در وینترفل، دنریس با دروگون به سوی شاه شب و ویسریون حمله خواهد کرد. جان اسنو در حالی که با ریگال پرواز می‌کند، در آخرین لحظات به شاه شب حمله می‌کند و او را می‌کشد و خودش نیز در این راه کشته می‌شود.

 

در نهایت جان اسنو به دلایلی به زندگی بازگرداننده شد؛ احتمالا برای نجات دنیای انسان ها و ادامه دادن نسل خودش. بعد از اینکه او این کارها را انجام داد؛ منطقی به نظر می‌رسد که او به سوی خدای روشنایی بازگردد! متاسفیم، جان!

 

9. دنریس همه چیز را تغییر خواهد داد

game of thrones season 8 – فصل هشتم بازی تاج و تخت 

این, آن پایان تلخ و شیرین بازی تاج و تخت خواهد بود که جورج آر.آر. مارتین (خالق اثر) در گذشته به آن اشاره کرده بود. جنگ علیه شاه شب با پیروزی به پایان خواهد رسید؛ اما جان اسنو کشته خواهد شد. دنریس به وستروس پسا جنگ می‌نگرد و متوجه می‌شود که این، آن دنیایی نیست که بخواهد فرزند زاده نشده اش را در آن بزرگ کند. او، تخت آهنین را نابود می‌کند و در آخرین صحنه های فصل هشت، اهدافش را برای ساخت یک جامعه جدید اعلام خواهد کرد.

فصل هشتم سریال Game Of Thrones دارای لحظات تکان‌دهنده‌ای است

فصل هشتم سریال Game Of Thrones دارای لحظات تکان‌دهنده‌ای است
دیوید ناتر در جلسه پرسش و پاسخ ردیت اطلاعات بیشتری را از فصل هشتم سریال Game Of Thrones به اشتراک گذاشت.


شبکه HBO نهایتا تایید کرد که فصل هشتم و پایانی سریال درام فانتزی تحسین شده Game of Thrones در ماه آوریل 2019 (فروردین/اردیبهشت 98) پخش خواهد شد. حال، در میان اخبار سینما و تلویزیون مطلع شدیم که دیوید ناتر، کارگردان اولین اپیزود فصل هشتم و تعدادی از اپیزودهای دیگر Game of Thrones جزئیات شگفت‌انگیز و جذابی را از این سریال به اشتراک گذاشته است. ناتر در جلسه پرسش و پاسخ ردیت پذیرای سوالات طرفداران درباره سریال بازی تاج و تخت بود، اما تنها به جزئیات سطح بالا اشاره کرد. شبکه اچ‌بی‌او تمام تلاش خود را به کار گرفته است تا از فاش نشدن اطلاعات توسط اسپویلرها اطمینان حاصل کند و ناتر نیز سهم خودش را برای مخفی نگه داشتن برخی از موارد ایفا کرد. او سخنانش را با صحبت درباره چالش‌ها و فرصت‌های کارگردانی اولین اپیزود از فصل پایانی آغاز کرد. ناتر در گذشته تعدادی از اپیزودهای سریال Game of Thrones را کارگردانی کرده بود که از جمله آن‌ها می‌توان به اپیزودی که در آن شاهد سکانس معروف Red Wedding بودیم، اشاره کرد، اما این اولین باری است که او کارگردانی اولین اپیزود فصل جدید سریال Game of Thrones را انجام می‌دهد. او در این‌باره گفت:

فکر می‌کنم این واقعا مهم است که جلب توجه کنیم. شما باید از دوباره کار را آغاز کنید، تمام افراد را سر جای خود مستقر کنید و همه آن‌ها را به موقعیت‌های بعدی‌شان ببرید. اما در عین حال باید به این فکر کنید که چه چیزی اهمیت بیشتری دارد.

Game Of Thrones / بازی تاج و تخت

در ادامه از ناتر خواسته شد که فصل هشتم سریال Game Of Thrones را در سه کلمه توصیف کند و او در پاسخ گفت تماشایی، الهام‌بخش و رضایت‌بخش. ناتر درباره کلمه رضایت‌بخش توضیح داد که از نظر او مردم به طول کلی از شیوه وقوع رویدادها راضی خواهند بود. او در این‌باره اظهار داشت:

من از نحوه پایان فصل هشتم سریال کاملا راضی هستم. فکر می‌کنم که [دیوید بنیاف و دن وایس] کار فوق‌العاده‌ای انجام داده‌اند و آن‌ها خواسته طرفداران و انجام کارها به شکل صحیح، طوری که به روایت داستان لطمه‌ای وارد نشود، را مد نظر داشته‌اند. من ضمانت می‌کنم که قرار است لحظات غافل‌گیرکننده و تکان‌دهنده زیادی در فصل هشتم وجود داشته باشد، اما آن‌ها موارد بسیار متقاعدکننده‌ای هستند.

همانطور که پیش از این اشاره کردیم، ناتر اپیزود تکان‌دهنده Red Wedding از فصل سوم را کارگردانی کرده بود. ناتر در این جلسه پرسش و پاسخ گفت که تحت تاثیر واکنش طرفداران به این اپیزود قرار گرفته است. اما آیا باری دیگر شاهد لحظه Red Wedding-گونه‌ای در فصل هشتم سریال بازی تاج و تخت خواهیم بود؟ ناتر در این خصوص توضیح داد:

در مقایسه فصل هشتم سریال با سکانس Red Wedding تنها باید بگویم که خود را برای یک سورپرایز ویژه آماده کنید؛ زیرا این فصل استثنایی خواهد بود.

ناتر همچنین درباره مدت زمان اپیزودهای فصل هشتم صحبت کرد. از آنجایی که فصل هشتم سریال Game Of Thrones تنها شامل شش اپیزود است، شایعاتی از اینکه هر یک از این اپیزودها به اندازه یک فیلم سینمایی به طول می‌انجامد، به گوش می‌رسید. ناتر تایید کرد که مدت زمان اپیزودهای این فصل 60 دقیقه یا بیشتر خواهد بود؛ بنابراین آن‌ها طولانی‌تر از اپیزودهای قبلی هستند، اما احتمالا به اندازه یک فیلم سینمایی نخواهند بود. ناتر در این خصوص اذعان داشت:

به نظر من اپیزودهای فصل هشتم سریال بازی تاج و تخت بیش از 60 دقیقه به طول خواهند انجامید. اطمینان دارم که مدت زمان این اپیزودها بیش از پیش خواهد بود.

Game Of Thrones

طبق انتظارات طرفداران، ناتر گفت که نسبت به پایان سریال Game of Thrones احساس مسئولیت می‌کند و این پایان باید به گونه‌ای باشد که باعث رضایت طرفداران شود و مناسب برای این مجموعه باشد. این کار به مانند هدفی است که دستیابی به آن دشوار خواهد بود، اما ناتر دست کم به موارد دلگرم‌کننده‌ای برای پایان دادن به سریال اشاره می‌کند. او در این خصوص توضیح داد:

اهمیت انجام صحیح امور در مرتبه اول را می‌توان بزرگ‌ترین چالش کارگردانی فصل نهایی سریال Game of Thrones دانست. فرصت دیگری برای این کار وجود نداشت و بسیاری از سکانس‌ها دارای تعداد زیادی بازیگر و صحنه‌های اساسی شگفت‌انگیز بود. بنابراین این واقعا مربوط به بردن کاراکترها از نقطه A به B به C به D به E در اپیزودهای مختلف و اطمینان از برقراری توازن بین همه آن‌ها بود. ما زمان زیادی برای تمرین داشتیم و این حقیقتا بیش از هر چیز دیگری مرا نجات داد. بسیار خوشحالم که فرصت حضور در آنجا و تمرین با بازیگران را داشتم و فکر می‌کنم که آن‌ها نیز از این بابت خوشحال باشند. همچنین از نظر من کار به خوبی پیش رفت.

ناتر همچنین تئوری فیلمبرداری صحنه‌های جعلی را تقریبا تایید کرد که این موضوع احتمال نادرست بودن شایعات را افزایش داد. در این جلسه پرسش و پاسخ از ناتر سوال شد که آیا از این موضوع اطلاع داشته که در حال فیلمبرداری یک صحنه جعلی است و او در پاسخ گفت:

این سوال را باید پس از پایان فصل هشتم سریال Game of Thrones از من بپرسید؛ زیرا در حال حاضر نمی‌توانم به آن پاسخ دهم.

دیوید ناتر یکی از چهار کارگردان فصل هشتم سریال بازی تاج و تخت است و میگل ساپوکنیک، دیوید بنیاف و دی. بی. وایس از کارگردانان دیگر این فصل به شمار می‌آیند. همچنین کیت هرینگتون، امیلیا کلارک، نیکولای کاستر-والدو، لینا هیدی، پیتر دینکلیج، گوئندولین کریستی، ایزاک رایت، سوفی ترنر، میسی ویلیامز، جان بردلی-وست، آلفی آلن، ایان گلن، لیام کانینگهام، روری مک‌کین، هافثور یولی‌یس پی‌یرشون، کاریس فن هاوتن و جروم فلین، از جمله بازیگرانی هستند که در فصل پایانی سریال Game of Thrones حضور دارند. با اینکه فصل هشتم قرار است پایانی بر سریال بازی تاج و تخت باشد، اما شبکه اچ‌بی‌او قصد ساخت سریالی فرعی با نام The Long Night از آن را دارد که تاکنون حضور نائومی واتس و جاش وایت هاوس در آن تایید شده است.

کامنت های تایید شده : 8 عدد

 • سلام قسمت های دوبله سانسور شدس؟؟؟

  • سلام حذفیات بهش اضافه شدن

 • سلام،با سانسور هستن فصل هشتم یا خیر؟؟

  • سلام خیر

 • سلام خسته نباشید چرا انقدر سرعت دانلود پایین هست
  میشه درست کنید
  ممنون میشم

  • سلام موقع دانلود از وی پی ان استفاده نکنید

 • سلام و خسته نباشید ،دانلودر قبلی تون خیلی بهتر بود ،این یکی خیلی سرعتش پایینه آقا دمتون گرم لطفا درستش کنید.

  • سلام وی پی ان رو خاموش کنید

نظرات شما پس از بررسی و تایید مدیر نمایش داده می شود.

تمامی حقوق و مطالب این قالب متعلق به تیک فیلم می باشد و هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد.
ترافیک دانلود از سایت تیک فیلم نیم بها میباشد