تیک فیلم

دانلود سریال دل✔️

دانلود سریال ایرانی دل

دانلود سریال دل با کیفیت عالی

دانلود سریال دل

لینک های دانلود سریال دل
دانلود سریال دل قسمت 12 دانلود سریال دل قسمت 12

رمز فایل: FPMDKSQHJZUAYCGE

دانلود سریال دل قسمت 11 دانلود سریال دل قسمت 11
توران، ارش و اتابك را براى تعقيب رستا راضى مى كند و هر سه به تعقيب رستا حركت مى كنند ، توران خوشحال و سرمست تا رازى رو فاش كند ….

رمز فایل: FNPHBYDWUCTJLQMX

دانلود سریال دل قسمت 10 دانلود سریال دل قسمت 10
"رستا قول دادم مستقيم حرفى نزنم.داخل پاكت يه نامه است شامل سوالاتم ، احوالاتم احساساتم روز و شبام و دلتنگى هام. دوست داشتى بخون اگر هم نه كه فقط بايد بگم تولدت مبارك"
آرش

رمز فایل: YNGPTEJCFLHMDKXZ

دانلود سریال دل قسمت 9 دانلود سریال دل قسمت 9

رمز فایل: ZCMUHJRLAGTQWKDY

دانلود سریال دل قسمت 8 دانلود سریال دل قسمت 8
آرش در تلاش برای بازگرداندن رستا, حال آنکه رستا سودایی دیگر در سر دارد. در این میان, شرط توران برای پسرش آغاز ورود رابی به زندگی آرش است.

رمز فایل: NMLBEDAFUGZJXKHT

دانلود سریال دل قسمت 7 دانلود سریال دل قسمت 7

رمز فایل: WYACQJGPVFLRENHD

دانلود سریال دل قسمت 6 دانلود سریال دل قسمت 6 دو عروس فراری; آرش در طلب رستا و رابی در طلب آرش. کدام یک به گمشده خود خواهد رسید؟

رمز فایل: EMUZANDSVBJCPRLY

دانلود سریال دل قسمت 5 دانلود سریال دل قسمت 5

رمز فایل:UQXMZAHEGWPJCRBT

دانلود سریال دل قسمت 4 دانلود سریال دل قسمت 4
آرش با هزاران سوال بی جواب راهی خانه رستا می شود اما نه تنها جوابی نمی یابد, بلکه سوال و تردیدهایش بیشتر می شود, چرا که خانواده رستا رازی را می دانند که آرش از آن بی خبر است.

رمز فایل:ANTJLZBRWYFSPKCH

دانلود سریال دل قسمت 3 دانلود سریال دل قسمت 3

رمز فایل:CJEHXNWSLDGPZAMV

دانلود سریال دل قسمت 2 دانلود سریال دل قسمت 2

رمز فایل:XSMHZREUQGYPLFKW.

دانلود سریال دل قسمت 1 دانلود سریال دل قسمت 1

رمز فایل:QCPNBXUWYDZVEHSR

درباره سریال دل

قرار بود محمدرضا گلزار در این سریال حضور داشته باشد اما به دلیل مشغله کاری و شروع تور کنسرت‌هایش از حضور در این سریال انصراف داد و حامد بهداد جایگزین او شده است. همچنین ساره بیات دیگر بازیگر این سریال خواهد بود. آخرین حضور بهداد در شبکه نمایش خانگی بازی در سریال «دندون طلا» به کارگردانی داوود میرباقری در سال ۹۴ بود و پیشتر در سریال‌های «کیمیا»، «آسمان من»،‌ «سقوط آزاد»، «یک مشت پر عقاب» و … برای تلویزیون به ایفای نقش پرداخته است. بعد از انصراف ایرج محمدی از تولید سریال «دل»، جواد فرحانی تهیه‌کننده فصل ۱ و ۲ برنامه «خندوانه» تهیه کنندگی «دل» را به عهده گرفت. قصه «دل» به کارگردانی منوچهر هادی در زمان حال اتفاق می‌افتد و سریالی عاشقانه است.داستان سریال از این قرار است که بین دو نفر جدایی می‌افتد و … لوکیشن‌های این سریال ۲۸ قسمتی که در دو فصل ۱۴ قسمتی توزیع می‌شود، همگی در تهران است و بخش کوتاهی در شمال کشور مقابل دوربین می‌رود. سریال «دل» به نویسندگی بابک و میثم کایدان در شبکه نمایش خانگی تولید و توزیع می‌شود.

منوچهر هادی که در سال‌های اخیر فیلم ها و سریال های پر مخاطبی را در تلویزیون و سینما کارگردانی کرده که سریال عاشقانه اولین سریال وی در شبکه نمایش خانگی بود و سریال دل دومین سریالش محسوب میشود. پیش تولید این سریال از سال ۹۷ آغاز شد و از مهر ماه امسال آغاز به پخش کرد. در این سریال ابتدا قرار بود محمدرضا گلزار به عنوان بازیگر نقش اول حضور داشته باشد که در نهایت او حضور نیافت و حامد بهداد جانشین او شد. آخرین حضور بهداد در شبکه نمایش خانگی بازی در سریال دندون طلا به کارگردانی داوود میرباقری در سال ۹۴ بود. بعد از انصراف ایرج محمدی از تولید سریال دل، جواد فرحانی تهیه‌کننده فصل 1 و 2 برنامه خندوانه تهیه کنندگی دل را به عهده گرفت. آهنگ تیتراژ این سریال را هم تا کنون محمد علیزاده و رضا بهرام خوانده اند.

عکس ها و تصاویر سریال دل

 

عناوین مشابه Similar Posts

دیدگاه ها تعداد دیگاه ها : 0